Brixa koertekool on alates 2016 aastat tegutsev koertekool, kuhu on oodatud kõik koerad ja nende omanikud. Me ei koolita mitte koeri, vaid koerajuhte, kes teevad koostööd oma koeraga.

Koolitajateks on Kätlin Veidik ja Gerda Mändsalu.

Kätlin Veidik on läbinud aastase õppeprogrammi Lisbeth Borg de Waardi rahvusvahelises koeratreenerite koolis, mis käsitles positiivseid treeningmeetodeid, kus põhirõhk on koera loomuliku käitumise mõistmisel, analüüsimisel ning selle kasutamisel treeningutel.  Lisaks on läbinud AbsoluteDog Prodog traineri kursuse. Ja muud kursused mis on seotud koertekoolitamisega.

Kasutame oma treeningutel ainult positiivseid meetoteid. Katsume koertele selgeks teha harjutused läbi mängude.

Treeningud toimuvad enamasti vabas õhus, mis on kasulik nii inimestele kui koertele. Saame ära kasutada autode müra, mööduvaid inimesi, jalgrattureid ja teisi koeri, et koer harjuks tegema omanikuga koostööd ka väliste ärritajate juuresolekul.

Koer vajab jalutamist ka vihmase ja lumise ilmaga, seega miks mitte veeta see aeg kasulikult oma koera treenides. Treeningud toimuvad Harjumaa ja Raplamaa ja Järvamaa piires, täpsemat infot uute kursuste kohta on võimalik saada siit (link).