Kehra koertekool

Kodukoerte grupp  Kehras 03.10 alustab  kell 18.30 (ühe tunni kestus 60 minutit).(Kui treeningul osaleb vähem koeri, kui viis, siis on treeningu pikkus 45 minutit)

Treening toimub Kehras, Konsumi taga (asukoht võib muutuda Põrgupõhjale)  1 x nädalas, 10-tunnise kursuse hind 100€. Kususe hind sisaldab maiusekotti ja materjale

Koolitusele ootan koeri alates 3,5. elukuust, kõrgem piir ei ole määratletud, aga koer peab olema terve, et koolitusel osaleda.

Kodukoerte koolitusel  õpime  oma koeri õpetama. Õpetame selgeks mõningad käsklused, räägime, mida teha stressiolukordades, kuidas tuleb käituda kui koer jääb üksinda koju, näitame rihmatehnikat ning räägime koerajuhi hoiakust. Proovime mõista oma koera jälgimise abil.  Räägime ärrititest möödumisest ja näitame, mida teha olukorras, kus lihtsalt ei ole võimalik kedagi või midagi vältida.

Treeningule palun kaasa võtta koerale puhas vesi ja veekauss, tavaline jalutusrihm (flexi ei sobi) kakakotid koera järelt koristamiseks ja koerale kaasa maiuseid. Maiuseks sobib midagi sellist, mida Teie koer väga armastab (keedetud maks, juust, sink vms), et suurendada temas motivatsiooni Teiega koostööd teha, et Teil oleks kergem oma koera õpetada.

Kõik koerad peavad olema eakohaselt vaktsineeritud.

Koolituse eest maksmine toimub esimesel tunnil sularahas või ülekandega. Kui mingil põhjusel ei ole võimalik Teil mingil päeval treeningul osaleda, siis raha puudutud tunni eest ei tagastata. Puudutud trennid saab järgi teha järgmise alustava grupiga.

OÜ Brixa

Swedbank a/a EE462200221049659149

Lisainfo ja registreerimine:

brixakoertekool@gmail.com

Või telefonil:+37256632272 (Kätlin)

Registreerimisel palun märkida koera tõug, vanus, nimi ja koerajuhi telefoninumber.

Tundide tegevus:
 
1. tund (03.10)
Räägime, kuidas koer õpib. Õpime koeraga pilkkontakti loomist ning koera juhtimist jalutusrihmaga.
2. tund (10.10)
Eelmises tunnis õpitu kinnistamine. “Istu” ja “siia” õpetamine.
3. tund (17.10)
Istu kordamine, lama õpetamine ja koera rahunema õpetamine.

4. tund (24.10)

Koera motiveerimise erinevad viisid. Kuidas koerale “ei” õpetada.

5. tund (31.10)

Ärritid ja koer. Inimese peale hüppamine. Külalised.

6. tund (07.11)

Koeraga mängimine – rahustavad mängud.
7. tund (14.11)
Koeraga mängimine – aktiivsed mängud. “anna” käskluse õpetamine
8. tund (21.11)
Räägime koerte baasvajadustest, jalutuskäikudest, kuidas käituda koeraga autos, autost väljumisel kuidas teha koerale arstivisiidid talutavamaks!
9.tund (28.11)
Koer ja trikid, ja milleks trikid.
10.tund (05.12)
Koerte omavahelised suhted mängimisel