Brixa koertekoolil on väljakujunenud usaldusväärsed ja lojaalsed partnerid, kelle tooteid ja teenuseid me ka ise tarbime ning keda igakülgselt soovitada julgeme.

Kvaliteetne ja puhas toit on tervise alus. Meie missiooniks on pakkuda koertele ja kassidele mõeldud kõrgeima kvaliteediga toitu, tagades seeläbi nende pikk ja tervislik elu. Me saavutame selle esindades tootjaid, kes peavad äärmiselt oluliseks toidu toorainete puhtust ja kvaliteeti ning kelle toitude retseptid ei sisalda kunstlikke säilitusaineid, geenmuundatud toorainet ega tootmise jääkprodukte.

Vaata lähemalt www.pet.ee

Kas Sina julged olla teistsugune? Kanda unikaalseid, käsitsi joonistatud piltidega riideid ning paista silma eriliselt ägeda maitsega? Või rüübata hommikukohvi kruusist, mida kaunistab Su lemmikkutsa või lihtsalt ägeda koera pilt?

Kui vastus on jah, siis päästa endas valla sisemine hunt ning tule koos meiega isikupäraste piltidega kruuside või särtsakate värvidega riiete maailma.

Unusta argipäeva mured ning sukeldu neid riideid kandes meeletustesse. Must, punane või kollane? Valik on Sinu.

Saada minema vihmased ilmad ja naudi oma lemmikjooki otse ägedast kruusist. Austraalia lambakoer, Siberi husky või Kuldne retriiver? Või hoopis mõni Sinu enda lemmikloom? Otsusta ise.

Sest julgete päralt on tulevik. Veelgi enam – (hull)julge hundi rind on rasvane.

Vaata lähemalt www.chirts.ee

Kõikidele Brixa Koertekooli lõpetajatele kehtib -10% soodustus koodiga “Brixa”