Milleks ja kellele on sobilik online kursus?

Online kursus sobib hästi inimestele, kes sooviksid omandada baasteadmised ja teha esimesi samme oma koera koolitamisel kuid takistuseks on olnud sobiva aja leidmine. Esmakordselt pakume online kursusel osalejatele võimalust treenida mõlemale osapoolele sobival ajal – nii saame koostöös valida treeninguks kõige sobilikuma aja.

Tänu veebikursusele on sul võimalus alustada oma koera koolitamisega juba eriti varajaselt – ootame kursusele kutsikaid alates 2,5 elukuust. Kutsikatel on võimalus omandada kõige olulisemad teadmised tema jaoks kõige turvalisemas kohas – vundamendi ehitamisel on eriti oluline, et puuduvad välised ärritajad ning segajad, mis koera väsitaksid. Koostöö sujub lihtsalt ning mugavalt. Kursusel räägime kutsika ABC, esimestest kordades, õpime kontakti loomist, selgeks mõned lihtsamad käsklused ja mängud ning räägime ka edasisest sotsialiseerumisest. Huvilistel on soovi korral võimalus jätkata sotsialiseerumist personaalsetel kohtumistel.

Miks valida Brixa koertekooli online kursus?

Me ei taha olla tavaline koertekool – meie jaoks on kõige olulisem, et inimestel, kes meie juurde tulevad on tõesti kasu meie poolt õpetatud oskustest ning võimalus omandatud teadmisi kasutada oma igapäevaelus. Tahame anda inimestele teadmisi, et neil oleks lihtsam tulevikus oma valikuid teha ning elu koos neljajalgse sõbraga oleks muretu ning lõbus. Meie õpilaste tagasiside peegeldab hästi nende rahulolu läbitud kursuste. Tutvu õpilaste tagasisidega täpsemalt siit (link)

Omame mõlemad pikaajalist kogemust koerte koolitamisel, kuid siiski paneb iga uus liige meie silmad taas särama ning südame kiiremini tuksuma, sest mitte kunagi ei kohta me samasugust õpilast ja tema kaaslast nagu oli eelmine – igaüks meist oma omamoodi ning alati on ka meie õpilastel meile midagi õpetada. Me lihtsalt armastame oma tööd ja inimesi enda ümber.

Oma kursustel paneme väga palju rõhku õpetamisele läbi mängu ning igapäeva elu olukordadele, kogu õppimine käib läbi positiivsete õppemeetodite ja personaalselt. Oleme oma õpilaste jaoks alati olemas ka peale kursuse läbimist – kui sul on mure või küsimus, siis kirjuta meile muidugi julgelt!

Online kursus kestab kokku 8 korda.

Järgnevad 8 nädalat toimub vastavalt õpilastega kokkuleppele 1 veebikohtumine (skype, zoom või facebook), kus räägime põhitõdedest, uutest eesmärkidest ning muidugi analüüsime ka möödunud nädalal tehtud toimetusi ning räägime jooksvalt tekkinud mõtetest ja küsimustest. Kohtumise pikkus on 30 minutit peale mida saab koerajuht tunnis räägitud materjalidest kokkuvõtte oma e-postile.

Parima tulemuse saavutamiseks soovitame saata ka video tagasisidet meile vastavalt kokkuleppele.

Online kursus eeldab õpilastelt ligipääsu veebiplatvormile.

Kursuse hinnaks 160€

Lisainfo ja registreerimine:

brixa@koerad.eu või läbi alloleva kontaktivormi.

Või telefonil: +372 56 632 272 (Kätlin) või +37256995371 (Gerda)

Registreerimisel palun märkida:

  • koera tõug
  • vanus
  • koera nimi
  • koerajuhi nimi ja  telefoninumber

Koertekooli kavaga on võimalik tutvuda siin:

1. tund

Esimesel tunnil teeme selgeks esmased põhitõed.

Kuidas on üldse koera võimalik õpetada ja milleks on vaja maiuseid ja mänguasja.

Milleks on vaja koerale käsklust “vaba”

2. tund

Õpetame kuidas ennast koerale  huvitavaks teha

Käsklused ” Istu” ja “Siia”

Koerale ajutöö pakkumine

Kodune töö

3. tund

Näitame kuidas erinevate harjutustega koera õpetada mitte varastama

Käsklus “Ei”

4. tund

Erinevad püsivusharjutused

Lama harjutus.

Motivatsiooni mängud

 5. tund

Kõrvale tuleku harjutus

Kuidas teha jalutuskäigud koeraga stressivabamaks

Näitame mõned harjutused trikkide näol ja räägime milleks üldse trikke vaja on.

6. tund

Külalistega suhtlemine, ärritid, koera koju üksi jätmine

Kodutöö: Palun kirjutada üles kõik jalutuskäigud, mis te teete koeraga väljaspool kodu aeda. Nädala jooksul.

7. tund

Jalutuskäikude olulisus, erinevad protseduurid koertega, koerte suhtlemine teiste koertega, Koerte sotsialiseerimine, kuidas seda teha ja millal on vaja sekkuda koerte omavahelistesse suhetesse.

Saadan õppevideo

8. tund

Peatume põgusalt õppevideol ja tutvustame koertele erinevaid pindasi. Selline erinevate pindade tutvustus on oluline koera enesekindlusele.  Räägime aktiivsetest mängudest, ning arutame milliseid aktiivseid mänge üldse koeraga mängida.

Kodune töö- palun teha kodus enesekindluse rada ja saata .

REGISTEERIMINE

Vali millise kursusega soovid liituda (kohustuslik)
Online