Tihti alustavad värsked koeraomanikud oma teed kas kutsikakoolis ning mõnda aega peale seda võivad hakata ilmnema erinevad probleemid.

Kas puutud kokku oma igapäeva elus järgnevate muredega:

Koer haugub, vingub või ulub ilma põhjuseta? On tihti hirmunud ja väga kergesti ärritatav? Võib vahel isegi näksata/hammustada? Või esineb teisi tuntuid probleeme? See on koera viis suhelda ja antud juhul ka abi küsida.

Usume, et pole olemas lahendamatuid käitumisi ja ilma põhjuset agresiivseid koeri. Iga sellise käitumise taga on pikk eellugu, mille tulemuseks on koerajuhile peavalu tekitav käitumine. Antud olukord on ebamugav ja raske ka koerale endale.

Pidevas pinges ja püsivalt stressiolukordades olemine on koeral keeruline. Nii nagu inimestel tabab tihti peale rasket ajaperioodi immuunsusüsteemi nõrgenemine ja haigus meid siis ka koertel esineb palju stressi, mistõttu võivad meie headest lemmikutest saada “probleemesed” koerad, kes vajavad abi oma stresi maandamisel.

Mida me teeme koertega, kellel on mure ning kuidas neid aidata? Selleks, et neid aidata on vaja õppida “kuulama” ja mõistma oma koera.

Kohtumisel õpime oma koeri paremini tundma ja lugema, mõistma tema kehakeelt ja märguandeid vajaduspõhiselt. Räägime ja vaatleme erinevaid ärritajaid ning näitame, et mida teha olukorras, kus lihtsalt ei ole võimalik midagi muuta. Treeningud toimuvad individuaalselt.

Teeme kohtumisi üle Eesti ning oleme alati olemas ka online põhiselt.  

Lisainfo ja registreerimine:

brixa@koerad.eu või läbi alloleva kontaktivormi.

Või telefonil:+372 566 322 72 Kätlin, +372 56 99 5371 Gerda

Registreerimisel palun märkida:

  • koera tõug
  • vanus
  • koera nimi
  • koerajuhi nimi ja  telefoninumber

REGISTEERIMINE