Tere! Minu nimi on Gerda Mändsalu ja nii kaua kui mäletan – olen unistanud omale enda koerast ning töödanud mitmel rindel – olnud nii koerahoidja, jalutaja ning ka lihtsalt lapsena nendega koos ülesse kasvanud ja enda lõbuk ka treeninud.

Olen kokku puutunud väga paljue erinevate koertega, aga ennast ära tundsin ja tõelise arengu tegin alles siis kui 2019 aastal tõime koju husky kutsika. Just tema on see koer, kes on mulle õpetanud väga vähese ajaga meeletult palju. Minu jaoks on väga oluline mõista looma erinevatest aspektidest – oskus näha ka välimiku taha. Justkui pusle kokkupanek, kus tuleb igat tükki hoolega vaadata ja analüüsida. Minu jaoks kõige südamelähedasm on ka koerte hingeelu – tegeledes koertega, kellel on stress ning aidata neid ning koerajuhte sellel teekonnal koos ühistele eesmärkidele

Usun, et lisaks valdkonnapõhistele õppematerjalidele mängib rolli ka mitteformaalne õpe, mis on olnud ka minu parim õpetaja siiani – saada kogemusi iseseisvalt nii oma koeraga, aga ka jälgides teisi koeri ning veetes mitmeid tunde lugedes erialast kirjandust, artikleid, webinare ning praktikume. Tänaseks olen läbinud mitmeid erinevaid koolitusi ning teen (koolitus)plaane ka tulevikuks. 

Minu moto treeningutes on: koostöö on kahe osapoole soov üksteist mõista, õppida tegutsema ühise eesmärgi nimel läbi positiivsete õppemeetodite.

Kohtumiseni!