Kas olete juba kutsikakooli või koertekooli läbinud? Kui jah, siis võtke samm edasi ja liituge meie põneva jätkukursusega!

See pole lihtsalt tavaline kursus. Siin avastame koos erinevate harjutuste maailma – alates tempokast agilityst kuni elegantse näitusekunstini, lisaks kuulekusele, võimlemisele, rallikuulekusele ja paljudele teistele praktilistele oskustele. See annab võimaluse regulaarselt koeraga tegeleda ja kodus uusi harjutusi proovida.

Aga me ei piirdu tavaliste treeningutega. Meie lähenemine on loominguline ja mitmekesine. Mõnikord võtame isegi aja maha, et näha, kuidas kutsikakoolis õpitu on teie koerale kinnistunud. Teinekord seame end proovile erinevate stiimulitega. Kursus on intensiivne ja mõnikord võivad koerad päris kiiresti väsida. Kuid kõige tähtsam on see, et te veedate oma armsa neljajalgse sõbraga tõeliselt kvaliteetset aega!

Kursus hõlmab kokku 8 põnevat treeningut. Iga treeningu pikkus on üks akadeemiline tund. Kui aga osalejaid on vähem kui 4, siis lühendame tunni pikkust veidi – kestus on sel juhul 30 minutit. See võimaldab hoida koerte tähelepanu ja energiataset maksimaalsena.

Treeningu maksumus kutsikakooli läbijatele on 150€ 8 korra eest.

Kui olete osalenud teises koertekoolis ja soovite meie kursusele tulla, on kursuse maksumus 180€.

Kui teil on tekkinud küsimusi või soovite registreeruda, võtke meiega ühendust aadressil katlin@koerad.eu.

Uued kursused:

  • Türil algab uus kursus veebruaris 2023.
  • Kohilas toimub kursus kevadel 2023.
  • Kosel algab kevadel 2023 (Harmi külas).
  • Saku uus kursus algab 2. novembril 2022.
  • Raplas algab uus kursus oktoobris, täpsemalt 10. oktoobril 2022.

Registreeru siin