Brixa koertekool on alates 2016 aastat tegutsev koertekool, kuhu on oodatud kõik koerad ja nende omanikud. Me ei koolita mitte koeri, vaid koerajuhte, kes teevad koostööd oma koeraga.

Meie koertekool tegutseb alates 2016 aastast. Meie koertekoolis saab õppida kutsikakooli, osaleda nii kutsikatekoolis, mis on mõeldud 3-8 elukuuni, koertekoolis kuhu ootame koeri alates üheksandast elukuust esmasele koolitusele. Edasijõudjatele pakume mängulist jätkukursust, agility treeninguid ning näitusetreeninguid.

Brixa koertekool Tallinnas, Raplas, Sakus ja Sauel korraldab ka näitusetreeninguid.

Koolitajateks on Kätlin Veidik, Gerda Mändsalu ja Katariina Mengel.

Kõik treenerid on õppinud Lisbeth Borg de Waardi rahvusvahelises koeratreenerite koolis, mis käsitleb positiivseid treeningmeetodeid, kus põhirõhk on koera loomuliku käitumise mõistmisel, analüüsimisel ning selle kasutamisel treeningutel.  Täpsemalt on võimalus lugeda läbitud koolituste kohta siit: meist.

Kasutame oma treeningutel ainult positiivseid meetoteid. Katsume koertele selgeks teha harjutused läbi mängude.

Koertekooli ja kutsikakooli treeningud toimuvad enamasti vabas õhus, mis on kasulikud nii inimestele kui koertele. Õues treenides saame enda juba kutsikaeast harjutada koeri erinevate ärritajatega – olgu selleks siis autode müra, mööduvad inimesed, jalgratturid või teised koerad.

Koertekool toimub Tallinnas, Sakus, Sauel, Riisiperes, Türil, Kosel, Kohilas, Põltsamaal, Jõgeval ja Raplas. Uute algavate kutsikakoolituste ning koertekooli kursustega on võimalik tutvuda täpsemalt treeningute alt.