Brixa koertekool on alates 2016. aastast tegutsev koertekool, kuhu on oodatud kõik koerad ja nende omanikud. Me ei koolita mitte koeri, vaid koerajuhte, kes teevad koostööd oma koeraga.

Meie koertekoolis saab osaleda nii kutsikatekoolis, mis on mõeldud 3-8 elukuuni, koertekoolis, kuhu ootame koeri alates üheksandast elukuust esmasele koolitusele. Edasijõudnutele pakume mängulist jätkukursust, agility treeninguid ning näitusetreeninguid.

Brixa koertekool tegutseb Türil, Kose vallas, Sakus, Kohilas ja Raplas

Koolitajaks on Kätlin Veidik

Olen õppinud Lisbeth Borg de Waardi rahvusvahelises koeratreenerite koolis, mis käsitleb positiivseid treeningmeetodeid, kus põhirõhk on koera loomuliku käitumise mõistmisel, analüüsimisel ning selle kasutamisel treeningutel. Minu läbitud koolituste kohta saad rohkem lugeda siit

Kasutame oma treeningutel ainult positiivseid meetodeid. Katsume koertele selgeks teha harjutused läbi mängude.

Koertekooli ja kutsikakooli treeningud toimuvad enamasti vabas õhus, mis on kasulikud nii inimestele kui koertele. Õues treenides saame juba kutsikaeast harjutada koeri erinevate ärritajatega – olgu selleks siis autode müra, mööduvad inimesed, jalgratturid või teised koerad.

Koertekool toimub Tallinnas, Sakus, Türil, Kose vallas, Kohilas ja Raplas. Uute algavate koolitustega saate tutvuda siin:

Kontakt: katlin@koerad.eu

56632272